محل تبلیغات شما
سلام خدا جون _ من به لطف تو زیر سایه تو خوبم _خداجون خیلی وقته باهات خلوت نکردما _خیلی وقته باهات تنها نشدم _ خدا جون این بنده بی وفا خیلی وقته تو خوشیاش تو رو فراموش کرده _خدا جون خیلی وقته ازت دورم خدا جون _خدایا امشب که دیدم دیگه واقعا بعد از مدت ها دیگه غرق گناه شدم  گفتم برم دوباره پیش خدای مهربونم _خودم خوب میدونم بارها و بارها منوبخشیدی _خودم خوب میدونم بارها عهد شکنی کردم _خودم خوب میدونم خیلی در محضرت دست به گنا های زیاد زدم _خدایا خیلی پروندم سیاه و گناه آلوده _وای بر من _خدا یا منو ببخش که با نهایت بی شرمی جلوی تو گناه کردم _خدایا خیلی حرف دارم باهات_اما این جا جانمیشه اگه بخوام بنویسم _

خدایا تو حلالم کن _ بارها بزرگی کردی این بنده بی وفا و نامردو بخشیدی این بارم ببخش _خدایا من لیاقت داشتن خدایی مثل تورو ندارم _یه بنده بی ادبو نفهم _یه بنده نامرد _یه بنده خیانت کار _یه بنده ناشکر _یه بنده ناسپاس _یه بنده فراموش کار _دیگه چی بگم خدا جون _همیشه ازت طلب کارم _انگار چشم ندارم خوبیاتو نمیبینم_خدایا من کجای زندگی دارم غرق میشم _؟؟ تو کمکم کن نزار غرق شم _نزار شیطان منو ازت دور کنه _خدایا کمکم کن توی هر کاری باتو شروع کنم و با تو تمومش کنم _آمین _ خدایا پشت و پناهم باش که حسودا در کمینن _____یا حق 

"" ماه رمضان ""

// سلام خدای مهربونم //

یه سلام ویِژه خدمت امام راحل و بزرگ (( امام خمینی عزیز ))

بنده ,خدایا ,تو ,خیلی ,یه ,خدا ,یه بنده ,خدا جون ,خیلی وقته ,خودم خوب ,خوب میدونم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها