محل تبلیغات شما
راسش خیلی وقته که با خودم کلنجار میرم تا بیام پستی در مورد امام خمینی عزیز بزارم اما هرچی باخودم فکر کردم چیزی شایسته ایشون پیدا نکردم ــآخه من خیلی کوچیکتر از اونیم که بخوام در مورد امام عزیز بنویسم ــاما تو همین چندسالی که گذشت خیلی چیزا در مورد امام عزیز فهمیدم ــنمیدونم از کدومش بگم ــاز بزرگ منشیش ـاز افتادگیش از مهربونیش ـ از شجاعتش ـاز کدومش بنویسم که جا بشه ـ یادمه اون موقع که کوچیک بودم ((ابتدایی بودم )) وقتی تو تلوزیون یا جایی چشمم میخورد به جوونای اون موقع که با عشق میرفتن به جنگ و با این روحیه بالا چرا اینقدر میگفتن امام امام ــچرا توی هر کاری بعد از خدا میگفتن فقط به عشق امام خمینی عزیزــالان تازه دارم حس اونارو درک میکنم ـ شاید اگه منم جای اونا بودم همینو میگفتم ـ امام خمینی عزیز از تح دلم میگم با اونکه چند سال نیستی و رفتی با اونکه خیلی جات خالیه اما همین که عکستو حرفاتو یا خیلی از چیزات که هنوزم بین مردم هست یادتو زنده نگهداشته ـ از همین جا به عنوان یه جون تحصیل کرده که خیلی کوچیکته میگم که با تموم وجودم دوست دارم ـ تا دنیا دنیای من دوست دارم ــاز همین جا روح پاکتو میبوسم ــ  Moeinlove110@

"" ماه رمضان ""

// سلام خدای مهربونم //

یه سلام ویِژه خدمت امام راحل و بزرگ (( امام خمینی عزیز ))

امام ,خیلی ,ـ ,عزیز ,همین ,خمینی ,امام خمینی ,خمینی عزیز ,در مورد ,که با ,مورد امام

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خودشناسی