محل تبلیغات شما
خدایا ____امروز که اومدم سر بزنم به وبلاگ خودم بعد از مدتها بازم دیدم که خیلی گناه کارم __راستش نمیدونم چرا من آدم بشو نیستم __خدایا خیلی بهت قول دادم اما بعد چن روز زدم زیرش ___خدایا منو ببخش __روم سیاهه __خدایا خوب میدونم دیگه پروندم جای گناه کردن نداره __خدایا نماز صبح دیگه نمیتونم بخونم __تا میام بلند شم شیطان گولم میزنه میگه خسته ای بگیر بخواب __خدایا ایمانم خیلی ضعیف شده __خدایا توی نمازام حواسم همه جا هست الا تو __خدایا من همونم بنده ایم ک قرآنو ماهی یه بار باز میکنه __خدایا در محضرت با اونکه  میدونستم داری منو نگا میکنی دست به گناه بدی زدم __خدایا اصا نمیدونم اگه الان یا امشب یا خلاصه هر موقع ک مردم چ جوری توی اون دنیا بگم خدایا منو ببخش __ها؟؟؟خدایا تو مهربونیتو بارها ب من ثابت کردی __خیلی منو بخشیدی قربونت برم __خدایا یه بار نشد بیام تو وبلاگ خودم پست بزارم عذاب وجدان نداشته باشم __

خدایا من تو این 21 سالی ک ازت عمر گرفتم خودم میدونم واست بنده بدرد بخوری نبودم __فقط یه مشت ادعا همین چیز دیگه بلد نیستم __
خدایا همیشه خواستم واست بنده باشم ک بتونم سرمو اون دنیا بالا بگیرم اما نشد __خدایا من گرفتار گناهایی هستم ک مقصرش فقطو فقط خود منم __خدایا نمیخوام دیگه ادامه بدم __فقط اینکه خدا جووون منو ببخش___ ممنونم ___میدونم خیلی بخشیدی اما چشم امیدم به همین ببخششای تویه مهربونم __
" خیلی دوست دارم __-مخاطب خاص من فقط تویی قربونت برم ""

"" ماه رمضان ""

// سلام خدای مهربونم //

یه سلام ویِژه خدمت امام راحل و بزرگ (( امام خمینی عزیز ))

خدایا ,خیلی ,منو ,ک ,فقط ,تو ,خدایا من ,منو ببخش ,وبلاگ خودم ,قربونت برم ,نیستم خدایا

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سیلیس پرشین سیلیس آب و هوا و محیط زیست